Servis

Hangi su arıtma sistemi olursa olsun bakım ve temizliğe gereksinim vardır. Eğer uygun temizlik yapılmazsa arıtımı sağlayan cihazın filtre, süzgeç, arıtım haznesi, pompa vb. yerlerinde hastalık yapıcı mikroorganizmalar çoğalıp koloni oluşturabilmektedir. Bakım, temizlik, filtre değiştirme vb. işlemler bireyler tarafından en çok unutulan konulardandır.

Bu nedenle su arıtma işi bireylere ve ailelere bırakılamaz. Suyun musluktan temiz, sağlıklı ve güvenilir olarak akması yerel yönetimlerin en önemli vazifesidir. Yaşamın ve sağlığın kaynağı olan suyu topluma ulaştırmak bir kamu hizmeti olup, bireylere bırakılamaz. Gerek küçük yerleşim birimleri, köy ve beldeler için, gerek büro, okul hastane ve kamu binaları gibi toplu yaşanılan yerler, gerekse de evlerde su arıtma cihazı kullanmak birçok sağlık riskini beraberinde getirmektedir.

Su arıtma bakım ve servis hizmetleri içerisinde; ev ve iş yeri tipi su arıtma cihazı montaj, devreye alma, arıza tespit ve müdahalesi, müşteri cihaz bilgilendirme eğitimleri, fiziksel ve kimyasal su analizleri, servis revizyonları, periyodik takip ve bakımları, filtre ve membran değişimleri bulunmaktadır.

Su Arıtma Cihazları Filtre Değişimi

Filtre değişimlerini belirli periyotlar dahilinde takip ederek yapmaktadır. Ek olarak eviniz ve işletmenize bakım anlaşması kapsamında tüm su arıtma su arıtma servisi cihazları ve su yumuşatma cihazlarının bakım ve filtre değişimi yapılmaktadır. Su arıtma ve yumuşatma cihazların montajı satış sonrası hizmet yeterlilik belgesine haiz firmamızda garantili olarak yapılmaktadır. Proje ekibi çevre mühendis ekibiyle sistemin projelendirilmesi, kurulumu ve devreye alınması gerçekleşmektedir.

  • SU ARITMA SİSTEMLERİ KURULUM
  • SU ARITMA ARIZA YERİNDE TESPİT
  • SU ARITMA YILLIK BAKIM
  • SU ARITMA KARBON REÇİNE DEĞİŞİMİ
  • SU ARITMA FİLTRE DEĞİŞİMİ
  • SU ARITMA YEDEK PARÇA
  • GARANTİLİ MALZEME VE İŞÇİLİK

 

Call Now ButtonHemen Ara 0532 460 09 93
× Bize Yazın